DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002

DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002
DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002
DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002
DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002
DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002
DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002
DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002
DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002

DRON QUADCOPTER JIE-STAR S002

Cmimi real Lek 29,000 Oferte Lek 23,500 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : JIE-STAR

**DRONI**

PESHA : 422g

PERMASA : 33.6 x 33.4 x 10.5 cm

NGJYRA : GRI

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 3.2m/s NE KOHE PA ERE

SHPEJTESIA NE ULJE : 2.2m/s NE ULJE AUTOMATIKE

SHPEJTESIA NE ECJE : 60km/ore MAX

LARTESIA MAKSIMALE : 100m

LARGESIA MAKSIMALE : 1200m

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 18 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS / GLONASS

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA KARBOCINA

**CAMERA**

REZOLUCIONI I FOTOS : 1920 x 1080

TRANSMETIMI VIDEO : 25FPS MAX MP4 FHD

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.5G

KENDI I LENTES : 120°

KENDI I LEVIZJES SE KAMERES : 0° - 90°

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 500m

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 7.4V 1800mAH / NE PERDORIM RRETH 18 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 3.5 ORE

ENERGJIA E BATERISE: 14.8 Wh

PESHA E BATERISE : 112g

FUQIA E KARIKIMIT : 10W MAX

**TELEKOMANDA**

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4G

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 1200m

BATERIA : 4 x AA

PERMASA MAX E PAJISJES QE MONTOHET : 140 x 87 x 12 mm;

VECORI : OPSIONI INTELIGJENT PER T'JU NDJEKUR GJATE AKTIVITETIT TUAJ TE PREFERUAR,

KAMERA WIFI HD 1080p ME FUSHEPAMJE TE GJERE PREJ 120°

TRANSMETIM I SHPEJTE PA VONESA SIGURON VIDEO NE KOHE REALE, IDEALE PER SELFIE

RUAN LARTESI TE QENDRUESHME FALE SENSORIT PER PRESIONIN BAROMETRIK

POZICIONIM ME GPS SIGURON VENDODHJE TE SAKTE TE DRONIT

RIKTHIM AUTOMATIK NE SHTEPI ME SHTYPJEN E NJE BUTONI E BEN SHUME MIQESOR PER FILLESTARET

FUNKSIONI HIGHT/LOW REAGON SHPEJTE,

RROTULLIM 360°,

BUTON PER RUAJTJEN E LARTESISE DHE ULJEN,

PERDORNI TELEFONIN SI TELEKOMANDE NEPERMJET APLIKACIONIT "S GO"

NDJEK TRAJEKTOREN QE REGJISTRONI NE EKRANIN E TELEFONIT NEPERMJET APLIKACIONIT

ME ANE TE OPSIONIT "PIKA E INTERESIT" MUND TE SPECIFIKONI NJE GODINE, OBJEKT APO POZICION RRETH TE CILIT DRONI DO TE SILLET VAZHDIMIT NE KAHUN ORAR

DRITA LED PER FLUTURIM NATEN

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA. SHIKONI DHE VIDEO PERDORIMI NE YOUTUBE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Shitur
DRON QUADCOPTER 4DRC FAITH
4drc
Oferte Lek 39,500 Cmimi real Lek 58,000 Ulje 32%
Oferte
DRON QUADCOPTER FYDRONE RC-8807
fy'drone
Oferte Lek 7,000 Cmimi real Lek 13,000 Ulje 46%
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 7,200 Cmimi real Lek 21,000 Ulje 66%
Oferte
DRON QUADCOPTER COOLLIGHT S27
coollight
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 34%
Oferte
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
4drc
Oferte Lek 32,000 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 35%
Oferte
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
fineco
Oferte Lek 17,900 Cmimi real Lek 39,000 Ulje 54%