DRON QUADCOPTER SYMA Z6

DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6
DRON QUADCOPTER SYMA Z6

DRON QUADCOPTER SYMA Z6

Cmimi real Lek 24,000 Oferte Lek 18,900 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : SYMA

**DRONI**

PESHA : 210g

PERMASAT 25*25*10cm

NGJYRA : GRI DHE TE ZEZE

LARTESIA MAKSIMALE : 100m

LARGESIA MAKSIMALE : 300-400 m

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 27 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS / OPTICAL FLOW

FREKUENCA E OPERIMIT : DERI NE 5.8GHz

VOLTAZHI KARIKIMIT: 7.6V / 1700mAh

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**CAMERA**

REZOLUCIONI I FOTOS : 4096 x 3072

TRANSMETIMI VIDEO : 25FPS MAX

FREKUENCA E OPERIMIT : 5G WIFI FPV

GJATESIA FOKALE : 3.2mm

DIAFRAGMA : 2.5

KENDI I LENTES : 90°

ISO : 100 - 3200

KENDI I LEVIZJES SE KAMERES : 0° - 90°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : 1700 mAH / NE PERDORIM RRETH 27 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 3 ORE

**TELEKOMANDA**

BATERIA E TELEKOMANDES : 3.7V 300mAH / NE PERDORIM 20 ORE / NE KARIKIM RRETH 1 ORE

!!!**MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT 

VECORI : KY QUADKOPTER SYMA Z6 I PAJISUR ME MOTOR TE FUQISHEM PA FURÇE 1806 JEP NORMA VONESE MJAFT TE ULETA, REZOLUCION MAHNITES 4K HD, WIFI 5G DHE REZISTENCE TE FORTE NDAJ ERES, I CILI FITON EKUILIBER TE MADH NDERMJET STABILITETIT DHE FLUTURIMIT. NDJEKJA E FLUTURIMIT, KONTROLLI I GJESTEVE, PIKA E INTERESIT TE FLUTURIMIT DHE POZICIONIMI I DYFISHTE QE PERMBAN RRJEDHEN OPTIKE DHE SISTEMIN GPS E BEJNE ATE NJE DRON IDEAL PER T'JU DHURUAR PERVOJE TE PAHARRUESHME TE FLUTURIMIT FPV.

TRANSMETIMI FPV WIFI 5G JU JEP PAMJE AJRORE NE KOHE REALE, GJE E CILA JU LEJON TE MERRNI FOTOGRAFI TE QARTA DHE VIDEO TE MREKULLUESHME PERMES TELEFONIT CELULAR DHE TE ARGETOHENI DUKE PARE BOTEN NGA AJRI

KAMERA ME KEND TE GJERE 4K HD ME KEND TE RREGULLUESHEM 90° E AKORDUAR NE MENYRE MAHNITESE JU MUNDESON TE KAPNI PAMJE TE GJALLA PA SHMANGIE APO SHTREMBERIM TE NGJYRAVE

FOTO DHE VIDEO TASHME BEHEN LEHTESISHT ME NJE LEVIZJE DORE NEPERMJET GJESTEVE TE CILAT DRONI I NJEH SI KOMANDA,DUKE NGRITUR DY GISHTA PER FOTO APO DUKE HAPUR TE GJITHE PELLEMBEN PER VIDEO

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga Drone
Oferte
DRON QUADCOPTER FYDRONE RC-8807
fy'drone
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 13,000 Ulje 50%
Oferte
DRON QUADCOPTER 193 MAX 4K
4drc
Oferte Lek 30,000 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER EXPLORER FX-9G
fineco
Oferte Lek 21,000 Cmimi real Lek 39,000 Ulje 46%
Shitur
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
sjrc
Oferte Lek 28,500 Cmimi real Lek 36,000 Ulje 21%
Shitur
DRON QUADCOPTER 4DRC MARK300
4drc
Oferte Lek 27,400 Cmimi real Lek 39,000 Ulje 30%