Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri ) X
+
-
=

?
Porosit Tani

DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER EXPLORER SH001 ( 2 Bateri )

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : FINECO

MODELI : FX-9G

KAPACITETI I BATERISE : 1300mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE FLUTURIM RRETH 17 MINUTA

LARTESIA : 100m 

DISTANCA E TRANSMETIMIT: RRETH 300m ( PA PENGESA )

DISTANCA E NDJEKJES AUTOMATIKE ME GPS : RRETH 5-20m

DISTANCA E FOTOS / VIDEO ME SHENJA DUARSH : RRETH 1-5m

TELEKOMANDA : ME TANSMETUES 5GHz, KUNDER INTERFERENCES PERMASAT E SUPORTUARA PER TELEFONIN 4.7 DERI NE 6.5 INÇ

BATERI PER TELEKOMANDEN : E RIKARIKUESHME, 650mAH

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 158 x 90 x 72mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 266 x 324 x 72mm

PESHA : 280g

REZOLUCIONI I KAMERES : FULL HD 1080P 

SISTEMET E PROGRAMEVE  TE TELEFONAVE : iOS 9.0 OSE ME TE VONSHEM  OSE  ANDROID  5.0 OSE ME TE VONSHEM

PAKETIMI PERFSHIN :

 • 1 x DRON FX-9G
 • 1 x TELEKOMANDE KOMANDIMI 
 • 2 x BATERI
 • 1 x KABELL KARIKIMI
 • 4 x HELIKA RREZERVE 
 • 1 x KACAVIDE
 • 1 x MANUAL
 • 1 x CANTE

VECORI : DRONI EXPLORER FX-9G ESHTE NJE QUADCOPTER INTELIGJENT DHE I FUQISHEM RC, I PAJISUR ME NJE SISTEM TE PERPARUAR GPS.

KAMERA ME CILESI TE LARTE JU LEJON TE MERRNI PAMJE AJRORE CILESORE.

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G / 2.4GHz SIGURON TRANSMETIM TE DREJTPERDREJTE TE VIDEOS NE CILESINE MAKSIMALE.

E PAJISUR ME FUNKSIONIN "ME NDIQ", KY DRON DO TE QENDROJE MBI JU AUTOMATIKISHT, DUKE E MBAJTUR KAMEREN TE PERQENDRUAR TEK JU GJATE GJITHE KOHES DHE DUKE KAPUR ÇDO LEVIZJE TUAJEN.

VJEN ME DY BATERI INTELIGJENTE, PERFITONI KOHE FLUTURIMI DERI NE 17 MINUTA PER BATERI, DUKE JU DHENE NJE KOHE TOTALE PREJ 51 MINUTA FLUTURIMI!

KAMERA WIFI FULL HD 1080P JU JEP NJE PAMJE FANTASTIKE NE REGJISTRIMIN TUAJA,

PORTIMIN E DRONIT ME TE LEHTE, DUKE JU ZENE ME PAK VEND.

ME APLIKACIONIN PERKATES JU MUND TE TRANSMETONI VIDEON E DRONIT DIREKT TEK TELEFONI JUAJ LIVE PA NGECJE DHE VONESA.

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS DHE MBAHET NE BEGINNER MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR ) SA TE FAMILIARIZOHENI ME TE, KJO BEN QE DRONI MOS TE LARGOHET.

JU LUTEMI TA PERDORNI NE FUSHE TE HAPUR, PA PENGESA NE MENYRE QE TE MOS PESONI AKSIDENTE.

BENI KUJDES ME PILOTIMIN E DRONIT PASI CDO KEQTRAJTIM I TIJ NUK ESHTE PERGJEGJESI E JONA.

Cmimi real Lek 39,000 Oferte Lek 17,900 Ulje 54%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 4,100 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%