DRON QUADCOPTER 4DRC F3, KAMERA 4K HD, WIFI 5G, VENDQENDRIM NE LARTESI, GPS, OPSION NDJEKJEJE, ULJE - NGRITJE DHE RIKTHIM NE SHTEPI ME NJE BUTON (CMIMI ME LEK TE REJA )

Zbritje 28%

Çmimi:
Lek 18,000 Lek 25,000
Gjendje:
Shitur

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi