DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

DRITE RRETHORE LED RGB RING LIGHT QE KAPET TEK TELEFONI ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,200 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE RRETHORE LED RGB

MATERIALI : ABS + PC

FUQIA: 2.5W

KAPACITETI I BATERISE : 400mAh

INPUTI: 5V / 2A

DIAMETRI I DRITES LED : 11 CM / 4 INÇ

NDRICIMI : RGB ( DRITA SHUMENGJYRESHE )

KAPESE E PERSHTATSHME PER : SMARTPHONES / TABLET DHE LAPTOP

VECORI : E DIZENJUAR TE PERDORET GJERESISHT PER SELFIE, GRIM, TIKTOK, TRANSMETIM TE DREJTPERDREJTE, ETJ

PERMASA TE VOGLA DHE PRAKTIKE, E LEHTE PER TU TRANSPORTUAR KUDO NE XHEP OSE ÇANTE,

DRITE LED NE FORME RRETHORE PER NDRICIM PERFEKT DHE TE NJETRATJSHEM,

34 MINI DRITA LED RGB SIGUROJNE SHUME NGJYRA PER TE ZGJEDHUR DUKE SIGURUAR QE GJITHMONE TE MUND TE MERRNI NDRICIMIN E DUHUR,

KAPET LEHTE TEK TELEFONI JUAJ, TABLETI OSE LAPTOPI PER TE REGJISTRUAR NE ÇDO MOMENT,

BATERI E INTEGRUAR DHE KABELL I PERFSHIRE, NUK KA NEVOJE PER ASGJE SHTESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%