DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ
DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

DRITE RRETHORE LED ME GIMBAL DHE MBAJTESE PER CELULAR ME NDRICIM PERFEKT PER VIDEO YOUTUBE, TIKTOK ETJ

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED ME GIMBAL

MODELI : B-40

MATERIALI : ABS + METAL

PERMASAT : 174 x 93 x 93mm

INPUTI : 3 x BATERI AA ( NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM )

NUMRI I LED-EVE : 72 COPE

TEMPERATURA : 2700 - 6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

PESHA MAKSIMALE : 265g

SUPORTON : iOS 10.0 E LART DHE ANDROID 8.1 E LART

KENDET E RREGULLUESHME : 360° HORIZONTALISHT, 37° VERTIKALISHT POSHTE DHE LART

VECORI : NDRICIMI PERFEKT NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

DRITE RRETHORE LED TE FUQISHME PER CDO PERDORIM,

RROTULLIM 360 GRADE I UNAZES ME DRITE LED,

ME FUNKSIONIN E NDJEKJES SE FYTYRES, GIMBALI JU NDJEK DUKE VENDOSUR FOKUSIN KUDO QE TE SHKONI,

DIZENJIM ME VEND PER TA INSTALUAR NE TRIPOD,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDRICIMIT TE LEDEVE.

PERDORIM ME EFIKAS I ENERGJISE, DUKE JU DHENE JETEGJATESI NE BATERI,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%