DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES

DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES

DRITE LED PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,900 Ulje 12%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED PER PASQYREN 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

FUQIA: 3.5W

TEMPERATURA OPERTIMIT: -10℃- +40℃

KAPACITETI BATERISE: 2200mAh

VOLTAZHI: 5V

VECORI : KA FORME PAK TE LAKUAR NE MENYRE QE TI PERSHTATET CDO PASQYRE,

E DIZENJUAR PER TE NDRICUAR CDO PJESE TE FYTYRES TUAJ,

DRITE LED E PERKYER QE NUK JU DEMTON EDHE LODHE SYTE TUAJ,

E APLIKUESHME KUDO, KARIKOHET ME USB


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%