Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra

Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra

Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra
Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra

Cover Ultra I Holle Mat I Zi Per Samsung S20 , S20 Plus Dhe S20 Ultra

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER CASE 

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG 

MATERIALI :  TPU E IMPORTUAR NGA BAYER, GJERMANI

NGJYRA : MAT I ZI

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES 

VECORI :  PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

E QARTE, E SHKELQYESHME, E HOLLE, E BUTE DHE E LEHTE. 

POASHTU NE MODEL MAT NGJYRE E ZEZE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,  NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

PERPUTHET SIPAS TELEFONIT NE MENYRE PERFEKTE DUKE RUAJTUR BUKURINE DHE FORMEN ORIGJINALE TE TIJ PA E RENDUAR SHUME.

Material
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,000 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%