Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

COVER TRANSPARENT VPG PER 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX

COVER TRANSPARENT VPG PER 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX X
+
-
=

?
Porosit Tani

COVER TRANSPARENT VPG PER 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX

COVER TRANSPARENT VPG PER 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX
COVER TRANSPARENT VPG PER 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX
COVER TRANSPARENT VPG PER 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX
COVER TRANSPARENT VPG PER 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX

COVER TRANSPARENT VPG PER 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOMINE TRANSPARENT

MARKA : VPG

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : PC + AKRILIK

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE.

VECORI : DIZENJIM I VECANTE ME KUADRATE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Size
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 700 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%