COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

COVER SILIKONI X-LEVEL THIN MEMBRANE PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX

Size
Color
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

XPERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SILIKONI

MARKA : X-LEVEL

MODELI : THIN MEMBRANE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : SILIKON I HOLLE DHE I BUTE

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E GJELBER / ROZE E HAPUR

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL SUPER I BUTE NE PREKJE QE OFRON KAPJE TE QENDRUESHME, DIZENJIM I VECANTE ME SHTESE MIKROFIBER NE ANEN E BRENDSHME

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

PASTROHET LEHTE NGA PAPASTERTITE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER SILIKONI
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone 12
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%