Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max

Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max
Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max

Cover Plastik Me Pjese Lekure Baseus Comfortable Case Per Iphone X / Xs / Xs Max

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER COMFORTABLE CASE

MARKA : BASEUS

MODELI : WIAPIPH65-SS01 / 02 / 07

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : PC + PU

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE / PORTOKALLI

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM I VECANTE ME DY PJESE, LEKURE DHE PLASTIKE

PAMJE LUKSOZE MODERNE PLOT SHKELQIM


TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus