COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE

COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE
COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE

COVER SILIKONI LIKGUS SILICONE CASE ME MOTIVE PUTRA KAFSHESH PER TELEFONAT iPHONE

Size
Color
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SILIKONI

MARKA : LIKGUS

MODELI : SILICONE CASE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : SILIKON

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E GJELBER / E VERDHE / BLU / ROZE / VIOLET

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL SUPER I BUTE NE PREKJE QE OFRON KAPJE TE QENDRUESHME, DIZENJIM I VECANTE ME SHTESE MIKROFIBER NE ANEN E BRENDSHME

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE, PO ASHTU ESHTE DHE PASTRIMI I COVERIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER SILIKONI
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone 12
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%