Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Gomine Me Dizenjim Me Vrima K-doo Per Iphone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 900 Ulje 44%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER BEAR SILICONE CASE

MARKA : K-DOO

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU + PC

NGJYRA : E ZEZE /  E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I BUTE, DIZENJIM I VECANTE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%