COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX

COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX

COVER SILIKONI BASEUS BEAR SILICONE CASE PER iPHONE X / XS / XS MAX

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 800 Ulje 60%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER BEAR SILICONE CASE

MARKA : BASEUS

MODELI : WIAPIPH65-BE01

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : SILIKON

NGJYRA : E ZEZE / ROZE / KAFE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I BUTE, DIZENJIM I VECANTE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus