Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus

Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus
Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus

Cover Si Bateri E Jashtme Moxom 4000mah Per Iphone 6 Plus / 6s Plus

Size
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,700 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER + BATERI E JASHTME

MARKA : MOXOM

E PERSHTATSHME PER : iPHONE 6 PLUS / 6S PLUS

KAPACITETI I BATERISE : 4000mAH

HYRJE LIGHTNING : 5V / 1A

DALJE LIGHTNING : 5V / 2A

NGJYRA : E ZEZE

MATERIALI : PC + TPU

VECORI : NJE COVER UNIK + BATERI E JASHME ME KAPACITET TE LARTE,

MATRIALI I CILESISE SE LARTE,

PERDORET LEHTESISHT SECILA PJESE ME VETE DHE BASHKOHET PO PRAPE SHUME LEHTE ME MAGENT,

MBROJTJE E SHKELQYER NGA RENIA, GERVITSHJA, PLUHURA DHE FALE BATERISE EDHE NGA HUMBJA E ENERGJISE,

KARIKON NJEKOHESIHT DY PAISJE, MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

TJETER : ESHTE SHUME PRAKTIK SAQE MUND TA PERDORNI PERSERI TELEFONIN ME NJE DORE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%