Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8

Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8
Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8
Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8
Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8
Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8
Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8
Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8
Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8
Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8

Cover Remax Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 2400mah Per Iphone 7 / 8

Color
Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,600 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER ME BATERI TE JASHTME

MARKA : REMAX

MODELI : PENEN PN-01

E PERSHTATSHME PER : iPHONE 7 / 8

KAPACITETI I BATERISE : 2400mAH

NGJYRA : E ZEZE

MATERIALI : PC + TPU

VECORI : NJE COVER UNIK QE SHERBEN DHE SI BATERI E JASHME,

MATRIALI I CILESISE SE LARTE,

PERDORET LEHTESISHT, ME GOMINEN E BUTE DHE TE PERTHYESHME PER TE VENDOSUR TELEFONIN,

MBROJTJE E SHKELQYER NGA RENIA, GERVITSHJA, PLUHURI DHE FALE BATERISE EDHE NGA HUMBJA E ENERGJISE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%