Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8

Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8
Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8

Cover Platike X-level Hero Series Per Samsung J3 2017 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 600 Ulje 40%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER HERO

MARKA :  X-LEVEL

MODELI : HERO

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : PC 

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E KALTER / GOLD / BEZHE / ROZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER PLASTIKE