Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7

Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7
Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7
Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7
Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7
Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7
Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7
Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7

Cover Platike Me Mbeshtetese X-level Color Shield Per Iphone 7

COLOR
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SHIELD

MARKA :  X-LEVEL

MODELI : SHIELD

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : PC + TPU

NGJYRA : E ZEZE / GOLD

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, DIZENJIM ME MBESHTETESE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER PLASTIKE