Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J

Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J
Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J

Cover Plastike Ultra I Holle Me Vrima Ajrimi Loopee Breathe Plus Per Samsung Seria J

Size
Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER PLASTIKE

MARKA : LOOPEE

MODELI : BREATHE PLUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / BLU / GOLD / PINK 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM SUPER I HOLLE

VRIMA AJRIMI PER TE RUAJTUR TEMPERATURA IDEALE GJATE PERDORIMIT TE PAJISJES, 

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER PLASTIKE