COVER PLASTIKE ULTRA I HOLLE MATTE BASEUS PER IPHONE 12 MINI / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX

Lek 1,000 Lek 1,200

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER "WING" CASE 

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : IPHONE

MATERIALI :  PC

NGJYRA : SIPERFAQE MATTE NE NGJYRE TE ZEZE / JESHILE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES 

VECORI :  PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

COVER ME SIPERFAQE MATTE, E HOLLE DHE E LEHTE.

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

PERPUTHET SIPAS TELEFONIT NE MENYRE PERFEKTE DUKE RUAJTUR BUKURINE DHE FORMEN ORIGJINALE TE TIJ PA E RENDUAR SHUME.

Dust or wipe clean with a cloth dampened with water once a week. Be sure not to leave water spots on the surface. These water spots will dry and could possibly leave permanent marks. Clean stains/spots using the following steps: Dampen a soft cloth with a mixture of hot water and liquid dishwashing detergent. Wring the cloth as much as possible to remove excess liquid. Rub the surface lightly in a circular motion. Dry the surface immediately with a clean, soft towel.