Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

Cover Plastike Ultra I Holle Baseus Wing Case Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER WING CASE

MARKA : BASEUS

MODELI : WIAPIPH7P-E1A

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : PC

NGJYRA : E ZEZE TRANSPARENTE / E ZEZE / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL ME FORTESI TE LAKUESHME DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%