COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX

COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX

COVER PLASTIKE ME GOMINE DHE XIXA VPG BRIGHT SERIES PER iPHONE X / XS / XS MAX

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 900 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER BRIGHT SERIES

MARKA : VPG

MODELI : BRIGHT SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : PC + TPU  

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE / ROZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM LUKSOZ PLOT SHKELQIM ME MATERIAL CILESOR TE DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK PENGON KARIKIMIN ME WIRELESS

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%