Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr

Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr
Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr
Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr
Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr
Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr
Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr
Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr
Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr

Cover Plastike Super Transparent Totu Fairy Series Per Iphone 7 Plus / 8 Plus / X / Xr

MODELI
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER FAIRY SERIES 

MARKA : TOTU

MODELI : FAIRY SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : PC + TPU  

NGJYRA : TRANSPARENTE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK PENGON KARIKIMIN ME WIRELESS

JASTEK AJRI NE KATER ANET PER MBROJTEJE TE SHUMEFISHUAR

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER PLASTIKE