COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL

COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL
COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL
COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL
COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL
COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL
COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL
COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL
COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL
COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL

COVER PLASTIKE ME MBROJTJE 360 GRADE LIKGUS PER HUAWEI,VJEN PA XHAM MBROJTES PARA ESHTE SI SHEMBULL

Size
Color
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER PLASTIKE

MARKA : LIKGUS

MODELI : 360 PROTECTION

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : HUAWEI

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM MODERN, ME 3 PJESE PER MBROJTJE 360 GRADE TE PAJISJES TUAJ ( FOTO ESHTE ILUSTRIM DHE PRODUKTI NUK VJEN ME XHAM MBROJTES )

MATERIAL I LEHTE DHE I HOLLE, PER TE MOS RENDUAR APO PENGUAR NE PERDORIMIN E CELULARIT TUAJ,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%