Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Cover Plastike Me Gomine Vpg Rainbow Series Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

MODELI
Color
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 900 Ulje 50%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER BRIGHT SERIES

MARKA : VPG

MODELI : RAINBOW SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : PC + TPU  

NGJYRA : E BARDHE / GRI / JESHILE / ROZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM LUKSOZ ME MATERIAL CILESOR TE DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK PENGON KARIKIMIN ME WIRELESS

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

NUK LE SHENJA GISHTASH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER PLASTIKE