Cover Gomine Baseus Per Iphone 6plus / 6s Plus

Cover Gomine Baseus Per Iphone 6plus / 6s Plus
Cover Gomine Baseus Per Iphone 6plus / 6s Plus
Cover Gomine Baseus Per Iphone 6plus / 6s Plus
Cover Gomine Baseus Per Iphone 6plus / 6s Plus
Cover Gomine Baseus Per Iphone 6plus / 6s Plus
Cover Gomine Baseus Per Iphone 6plus / 6s Plus

Cover Gomine Baseus Per Iphone 6plus / 6s Plus

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER SLENDER SERIES

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU 

NGJYRA : GOLD 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LAKUESHEM ME DIZEJIM TE POSACEM KUNDER SHENJAVE TE GISHTAVE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,COVE 

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%