Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus

Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus
Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus

Cover Plastike Baseus Glass Case Per Iphone 6 / 6s / 6plus / 6s Plus / 7 / 7plus / 8 / 8 Plus

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LUMINARY CASE

MARKA : BASEUS

MODELI : WIAPIPH7-GZ0V

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : PC

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM I FORTE ME SHKELQIM DHE REFLEKTIM SI PASQYRE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus