Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Plastike Baseus Frozen Glass Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER PLASTIKE

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : POLIKARBONAT + TERMOPLASTIKE

NGJYRA : TRANSPARENTE E ZEZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE,

VECORI : DIZENJIM ELEGANT, I FORTE DHE I LEHTE ME NJE SIPERFAQJE TE FORTE NGA POLIKARBONATI DHE TERMOPLASTIKA NE CEPA,

MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET, GERVISHTJET DHE PASOJAT E RENIES NGA NJE LARTESI E KONSIDERUESHME,

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK ZVERDHET DHE NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

MODELI
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,000 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%