Cover Plastik Me Lekure G-case Dark Series Per Samsung S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9

Cover Plastik Me Lekure G-case Dark Series Per Samsung S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9
Cover Plastik Me Lekure G-case Dark Series Per Samsung S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9

Cover Plastik Me Lekure G-case Dark Series Per Samsung S8 / S8 Plus / Note 8 / S9 / S9 Plus / Note 9

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER DARK SERIES

MARKA : G-CASE

MODELI : DARK SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SAMSUNG

MATERIALI : PP +  LEKURE

NGJYRA : E ZEZE 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME LEKURE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

NUK PENGON KARIKIMIN ME WIRELESS

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%