Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max

Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max
Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max

Cover Plastik Me Fibra Te Vertete Karboni G-case Carbon Fiber Series Per X / Xr / Xs Max

MODELI
Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 800 Ulje 53%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER ME FIBRA KARBONI 

MARKA : G-CASE

MODELI : CARBON FIBER SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : PC + FIBER KARBONI

NGJYRA : E ZEZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : PAMJE FANTASTIKE, DIZENJIM ME FIBER TE VERTETE KARBONI

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER PLASTIKE