Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Plastik Matte Me Konture Gomine Shumengjyresh X-level Beetle Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 1,000 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER "BEETLE" CASE 

MARKA : X-LEVEL

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : IPHONE

MATERIALI :  PC

NGJYRA : TRANSPARENTE ME KONTURE TE ZEZE / KUQE / BLU / JESHILE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES 

VECORI :  PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

COVER ME SIPERFAQE MATTE, E HOLLE DHE E LEHTE.

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

PERPUTHET SIPAS TELEFONIT NE MENYRE PERFEKTE DUKE RUAJTUR BUKURINE DHE FORMEN ORIGJINALE TE TIJ PA E RENDUAR SHUME.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER GOMINE