COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS

COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS
COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS
COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS
COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS
COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS
COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS
COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS
COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS

COVER LUKSOZ PLASTIKE ME GOMINE HOJAR GOLDEN BELT SERIES PER IPHONE 6 / 6S / 7 / 7 PLUS / 8 / 8 PLUS

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER GOLDEN BELT CASE

MARKA : HOJAR

MODELI : GOLDEN BELT

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU + PU

NGJYRA : E ZEZE 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA

VECORI : DIZENJIM LUKSOZ UNIK ME SHKELQIM DHE SHIRIT NGJYRE FLORIRI

TJETER : PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

 MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%