Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8

Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8
Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8
Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8
Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8
Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8
Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8
Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8
Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8
Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8

Cover Plastik Si Mozaik Baseus Per Iphone 7 / 8

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 600 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER PLAID CASE

MARKA : BASEUS

 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 7

MATERIALI : PC 

NGJYRA : E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : DIZENJIM SPECIAL KUNDER SHENJAVE TE GISHTAVE DHE GERVISHTJEVE

PAMJE UNIKE

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%