Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU

COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU X
+
-
=

?
Porosit Tani

COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU

COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU
COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU
COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU
COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU
COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU
COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU
COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU

COVER ME NGJYRA COBLUE ME MAGNET PER IPHONE 11 PRO MAX / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX TOTU

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER MBROJTES ME MAGNET

MARKA : COBLUE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU + GOMINE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE.

VECORI : DIZENJIM I VECANTE ME KUADRATE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

NUK LE SHENJA GISHTASH, VJEN ME MAGNET

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Cover Telefoni
Oferte
Cover Silikoni Apple Per Telefonat iPhone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%