Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge

Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge
Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge

Cover Me Bateri Te Jashtme Te Integruar 4200mah Per Samsung S6 / S6 Edge

MODELI
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,100 Ulje 48%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER ME BATERI TE JASHTME

MARKA : TJETER

MODELI : POWER CASE

E PERSHTATSHME PER : SAMSUNG S6 / S6 EDGE

KAPACITETI I BATERISE : 4200mAH

NGJYRA : E ZEZE 

MATERIALI : PC + TPU

HYRJE : MICRO 5V / 1A

DALJE : MICRO 5V / 1A

PESHA : 110g

PERMASA : 155 x 74 x 15.7 mm

VECORI : NJE COVER UNIK QE SHERBEN DHE SI BATERI E JASHME,

MATRIALI I CILESISE SE LARTE,

PERDORET LEHTESISHT, MEKANIZEM ME TERHEQJE PER TA VENDOSUR DHE HEQUR LEHTE TELEFONIN,

MBROJTJE E SHKELQYER NGA RENIA, GERVITSHJA DHE FALE BATERISE SE INTEGRUAR EDHE NGA HUMBJA E ENERGJISE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme