Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max

Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max

Cover Mbrojtes Gomine Me Aribag Baseus Per Iphone Xr / Xs Max

MODELI
Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 600 Ulje 45%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER MBROJTES GOMINE ME AIRBAG

MARKA : BASEUS

TELEFONI QE PERSHTATET : iPHONE XR / XS MAX

MATERIALI : TPU ( GOMINE TEPER CILESORE )

NGJYRA : SHUMENGJYRESHE E TEJDUKSHME

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : AIRBAG NE CDO CEP PER MBROJTJE TE SHUMEFISHUAR,

PAMJE QE SHKELQEN

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%