Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr

Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr
Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr
Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr
Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr
Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr
Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr
Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr
Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr
Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr

Cover Mbrojtes Gomine Flip Me Prekje Baseus Per Iphone Xr

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,000 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • 10 produkte te ngelura
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER MBROJTES GOMINE FLIP ME PREKJE PER iPHONE XR

MARKA : BASEUS

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE 

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : COVERI ESHTE ME PREKJE KESHTU QE MUND TE PERDORNI TELEFONIN TUAJ SIPER COVERIT,

DIZENJIM ELEGANT,

I REHATSHEM NE PERDORIM DHE I LEHTE

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%