Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro

Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro
Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro

Cover Mbrojtes Baseus Flip Prej Lekure Ultra-ekskluziv Per Huawei P30 / P30 Pro

MODELI
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,000 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER MBROJTES LEKURE FLIP

MARKA : BASEUS

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E ZEZE 

PERSHTATET PER : HUAWEI P30 / P30 PRO

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : PJESE E TEJDUKSHME PER TE PARE STATUSIN E TELEFONIT ME NJE SHIKIM,

MATERIAL PREJ LEKURE ORGANIKE, NDJESI E BUTE NE PREKJE,

MBROJTJE GJITHPERFSHIRESE 360°,

PALOSJE SI MBESHTETESE TELEFONI PER CDO RAST SHIKIMI TE VIDEOS,

DIZENJIM ULTRA-EKSKLUZIV TEPER ELEGANT,

PJESA E TEJDUSHKME ESHTE HD DHE JEP PAMJE TE QARTE PA E HAPUR KAPAKUN,

I REHATSHEM NE PERDORIM DHE I LEHTE,

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus