COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX

COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX
COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX

COVER MAGNETIK METALIK ME XHAM TE TEMPERUAR PER MBROJTJE 360° BASEUS PER iPHONE X / XS / XS MAX

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,400 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • 1 produkt i ngelur
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAGNETITE HARDWARE CASE

MARKA : BASEUS

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : ALUMIN + XHAM TE TEMPERUAR

NGJYRA : E ZEZE / GOLD

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MBROJTJE E PLOTE 360°

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus