Cover Luksoz Lekure Kalaideng Seven Case Per Iphone 7 / 8

Cover Luksoz Lekure Kalaideng Seven Case Per Iphone 7 / 8
Cover Luksoz Lekure Kalaideng Seven Case Per Iphone 7 / 8
Cover Luksoz Lekure Kalaideng Seven Case Per Iphone 7 / 8
Cover Luksoz Lekure Kalaideng Seven Case Per Iphone 7 / 8
Cover Luksoz Lekure Kalaideng Seven Case Per Iphone 7 / 8

Cover Luksoz Lekure Kalaideng Seven Case Per Iphone 7 / 8

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 900 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE 

MARKA : HOJAR

MODELI : SEVEN CASE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : TPU + PU

NGJYRA : E ZEZE / BLU / KAFE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA

VECORI : DIZENJIM LUKSOZ I BUKUR DHE I REHATSHEM NE MBAJTJE

NDJESI PREKJEJE E VECANTE QE OFRON  KAPJE TE FORTE

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%