Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Iphone 6 / 6s

Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Iphone 6 / 6s
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Iphone 6 / 6s
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Iphone 6 / 6s
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Iphone 6 / 6s
Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Iphone 6 / 6s

Cover Lekure Origjinale Pierre Cardin Per Iphone 6 / 6s

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE 

MARKA : PIERRE CARDIN

MODELI : PCL-P19

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU + PU

NGJYRA : E ZEZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA

VECORI : DIZENJIM I BUKUR ARTIZANAL ME LEKURE TE VERTETE

PAMJE LUKSOZE MODERNE ME NDJESI TE REHATSHME GJATE MBAJTJES DHE KAPJE TE QENDRUESHME

VEND PER KARTEN E IDENTITETIT OSE TE KREDITIT

TJETER : PERSHTATET PLOTESISHT ME MODELIN PERKATES TE TELEFONIT

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%