Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8

Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8
Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8

Cover Lekure Me Vend Per Karte X-level Card Case Per Iphone 7 / 8

COLOR
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER  CARD CASE

MARKA :  X-LEVEL

MODELI :  CARD CASE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI : TPU + PU

NGJYRA : E ZEZE / KAFE / BLU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT, DIZENJIM ME VEND PER KARTE ID OSE KREDITI

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%