Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Cover Lekure Me Dizenjim Artistik Totu Joya Series Leather Version Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 700 Ulje 53%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni video ne fund te pershkrimit**

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER JOYA SERIES LEATHER VERSION

MARKA : TOTU

MODELI : JOYA SERIES LEATHER VERSION

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : TPU  + PC + PU

NGJYRA : E ZEZE , E KUQE , JESHILE E ERRET

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM ARTISTIK I VECANTE, MATERIAL I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

NUK E PENGON KARIKIMIN ME WIRELESS,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%