Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue

Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue
Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue
Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue
Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue
Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue
Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue
Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue
Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue
Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue

Cover Lekure Magnetike Baseus Per Ipad Air 10.9 Inch Blue

Cmimi real Lek 3,100 Oferte Lek 2,900 Ulje 6%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE MAGNETIKE

MARKA : BASEUS

MARKA QE PERSHTATET : IPAD 10.9 INCH

MATERIALI : TPU 

PERDORIMI : MBRON TABLETIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESE E HOLLE MBROJTJE NDAJ RENIES, 

MATERIAL I CILESOR REZISTENT NDAJ ZVERDHJES,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus