Cover Lekure + Gomine Remax Classic Series Rm-278 Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

Cover Lekure + Gomine Remax Classic Series Rm-278 Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure + Gomine Remax Classic Series Rm-278 Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure + Gomine Remax Classic Series Rm-278 Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure + Gomine Remax Classic Series Rm-278 Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure + Gomine Remax Classic Series Rm-278 Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus
Cover Lekure + Gomine Remax Classic Series Rm-278 Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

Cover Lekure + Gomine Remax Classic Series Rm-278 Per Iphone 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus

Size
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 850 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA : REMAX

MODELI : CLASSIC SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  LEKURE + GOMINE

NGJYRA : KAFE LEKURE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME LEKURE TE VERTETE DHE GOMINE PER MBROJTE ANESORE

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE SIGURON MBROJTJE 360 GRADE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%