Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max
Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Cover Lekure + Gomine Pjese Metalike Per Mbajtese Me Magnet Per Iphone 6 / 6s / 7 / 8 / 7 Plus / 8 Plus / X / Xs / Xs Max

Size
Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 800 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA : TJETER

MODELI : MUSIC BEAUTIFUL

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  LEKURE + GOMINE

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / KAFE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME LEKURE DHE GOMINE PER MBROJTE ANESORE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE SIGURON MBROJTJE 360 GRADE,

ME PJESE METALIKE PER MAGNET MAKINE

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%