COVER LEKURE + GOMINE ME FIGURE MUTURAL DOG DESIGN CASE SERIES PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8

COVER LEKURE + GOMINE ME FIGURE MUTURAL DOG DESIGN CASE SERIES PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8
COVER LEKURE + GOMINE ME FIGURE MUTURAL DOG DESIGN CASE SERIES PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8
COVER LEKURE + GOMINE ME FIGURE MUTURAL DOG DESIGN CASE SERIES PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8
COVER LEKURE + GOMINE ME FIGURE MUTURAL DOG DESIGN CASE SERIES PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8
COVER LEKURE + GOMINE ME FIGURE MUTURAL DOG DESIGN CASE SERIES PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8

COVER LEKURE + GOMINE ME FIGURE MUTURAL DOG DESIGN CASE SERIES PER iPHONE 6 / 6S / 7 / 8

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 900 Ulje 55%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA : MUTURAL DESIGN

MODELI : DOG DESIGN CASE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  LEKURE + GOMINE

NGJYRA : E ZEZE / KAFE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME LEKURE ME FIGURE QENUSHI DHE GOMINE PER MBROJTE ANESORE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE SIGURON MBROJTJE 360 GRADE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%