COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX

COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX
COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX
COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX
COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX
COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX
COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX
COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX

COVER LEKURE + GOMINE COBLUE CREATIVE CASE SERIES PER iPHONE 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS / XS MAX

Size
Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 900 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA : COBLUE

MODELI : CREATIVE CASE SERIES

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  LEKURE + GOMINE

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME LEKURE DHE GOMINE PER MBROJTE ANESORE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE SIGURON MBROJTJE 360 GRADE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%