Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X

Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X
Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X

Cover Lekure G-case Protection Shell Series Per Iphone 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,000 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER PROTECTION SHELL SERIES

MARKA : G-CASE

MODELI : PROTECTION SHELL SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : PU  + PC

NGJYRA : E ZEZE / KAFE / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM SPECIAL ME LEKURE TE BUTE ME NDJESI TE VECANTE NE PREKJE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga COVER LEKURE
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Iphone
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%
Oferte
Cover Lekure Me Gomine Polo & Racquet Club Per Samsung
polo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 58%