COVER LEKURE G-CASE KOCO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS

COVER LEKURE G-CASE KOCO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER LEKURE G-CASE KOCO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER LEKURE G-CASE KOCO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER LEKURE G-CASE KOCO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
COVER LEKURE G-CASE KOCO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS

COVER LEKURE G-CASE KOCO SERIES PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,100 Ulje 42%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER KOCO SERIES

MARKA : G-CASE

MODELI : KOCO SERIES 

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE 

MATERIALI :  LEKURE

NGJYRA : E ZEZE / KAFE / E KUQE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME LEKURE TE VERTETE, VEND PER KARTE ID OSE KREDITI

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%